Дуже хороший продукт!Чудова консистенція, швидко вбирається. Вже після першого використання шкіра виглядає більш зволоженою!
Посилка теж добре запакована, дуже рекомендую!
Найкраще ❤️Це моя друга пляшечка, і мушу сказати, що це найкраща есенція, яку я коли-небудь мала, вона відновлює шкіру, зменшує зморшки, розгладжує та чудово зволожує ❤️❤️
Рекомендую!!Це вже моя друга пляшечка, і вона, мабуть, найкраще свідчить про те, наскільки я люблю цей продукт.
Ця есенція зволожує та заспокоює шкіру, надаючи їй гарного ефекту скляної шкіри без відчуЧитати далі
Гарний продуктДуже приємний, гарно зволожуючий молочний тонік. Порівняно з іншими молочними тоніками, консистенція, мабуть, найкраща; вона найбільш "молочна". Нічого особливого, але приємний продукт, якийЧитати далі
Чудовий засіб для зневодненої шкіри!Я в захваті від цього продукту з гіалуроновою кислотою. Він глибоко та ефективно зволожує шкіру, яка потребувала негайної допомоги після зими або процедур. Консистенція легка, швидко вбираєтЧитати далі
ІдеальнийЦе ідеальний тонік — він має дуже приємну консистенцію, не липкий і залишає шкіру неймовірно м’якою. Дозатор дуже зручний, а дизайн гарний. Я обов’язково куплю його ще раз. Рекомендую!
Дуже хороший продукт для чутливих людейПродукт має гелеподібну консистенцію та зручний аплікатор. Одного дозування вистачає якраз на одне нанесення на все обличчя. Він ефективний. У мене алергія на багато речей, але я не відчувалЧитати далі
КрутоЯ купила його як заміну равликової есенції CSORX, яку часто використовую для покращення зволоження. На мою думку, Seoul 1988 кращий – він приємніше пахне (набагато приємніше), менш липкий і,Читати далі
Догляд Мерседес.Ого, це мало сказати, що ця есенція робить з моєю шкірою! Я купив його за рекомендацією Магдалени Лах, експерта з корейського догляду за шкірою, і не розчарувався. Есенція знаходиться в скляЧитати далі
Дуже хороший продукт!Чудова консистенція, швидко вбирається. Вже після першого використання шкіра виглядає більш зволоженою!
Посилка теж добре запакована, дуже рекомендую!
Найкраще ❤️Це моя друга пляшечка, і мушу сказати, що це найкраща есенція, яку я коли-небудь мала, вона відновлює шкіру, зменшує зморшки, розгладжує та чудово зволожує ❤️❤️
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу