я кохаюПілінг чудовий, не викликає алергії, не дратує, видаляє мертві клітини шкіри без сильного розтирання. Користуюся нею вже багато років, ніколи не зміню!
Гель-пілінг IUNIKМені подобається з першого використання! Він дуже ніжний до моєї шкіри. Чудово відлущує епідерміс, і ви відчуваєте це після використання. Після змивання шкіра стає ніжною та гладкою. Не дратЧитати далі
Чудовий пілінгОднозначно рекомендую, у пілінгу чудова мінімалістична упаковка (на мій смак), сам продукт має приємну консистенцію і, що найголовніше, дає приголомшливий ефект! Разом з іншими засобами цьогЧитати далі
я кохаюПілінг чудовий, не викликає алергії, не дратує, видаляє мертві клітини шкіри без сильного розтирання. Користуюся нею вже багато років, ніколи не зміню!