Буквально через два тижні шкіра стала світлішоюЦей крем чудовий. Лише через кілька тижнів я почав помічати різницю. Дуже ніжно проникає в пори, не надто жирний. Самого крему стільки, що аж на душі стає радісно. Я задоволений цим вибором!
Гель-пілінг IUNIKМені подобається з першого використання! Він дуже ніжний до моєї шкіри. Чудово відлущує епідерміс, і ви відчуваєте це після використання. Після змивання шкіра стає ніжною та гладкою. Не дратЧитати далі
Буквально через два тижні шкіра стала світлішоюЦей крем чудовий. Лише через кілька тижнів я почав помічати різницю. Дуже ніжно проникає в пори, не надто жирний. Самого крему стільки, що аж на душі стає радісно. Я задоволений цим вибором!