💃🏻Після двох тижнів використання я справді бачу результати. Моя шкіра стала більш гладкою та насиченою. Не думаю, що він має запах, але мене це влаштовує.
Я рекомендуюШампунь дуже добре поєднується з маскою. Він має приємний, ніжний аромат і не подразнює шкіру голови. Після використання волосся м'яке та виглядає чудово.
💃🏻Після двох тижнів використання я справді бачу результати. Моя шкіра стала більш гладкою та насиченою. Не думаю, що він має запах, але мене це влаштовує.