СуперЯ отримала цей крем у подарунок, і він чудовий! Він дуже легкий, швидко вбирається, не липкий, приємно зволожує руки та має чудовий аромат. Ідеально підходить для щоденного використання. ;) Читати далі
СуперЯ отримала цей крем у подарунок, і він чудовий! Він дуже легкий, швидко вбирається, не липкий, приємно зволожує руки та має чудовий аромат. Ідеально підходить для щоденного використання. ;) Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу