добреДуже приємна на дотик упаковка, цей крем зручно покласти в сумку. Крем добре зволожує, але має специфічний запах. Нагадує аптеку чи трави. Мені подобається аромат, але якщо вам він не подобаЧитати далі
Крем для рук, який хочеться з'їсти!Плюси:
Аромат настільки інтенсивний, що вам захочеться з'їсти манго 🥭.
Легка консистенція.
Після нанесення не залишає слизьких рук.
Розмір і форма упаковки дуже зручні для перенесення.
МінуЧитати далі
Дуже добреСпочатку я отримала невелику версію цього крему, але замовила його окремо, бо він такий чудовий. Відчуття немов у рукавичках, а до аромату я звикла, тому проблем з ним не виникло. РекомендуюЧитати далі
Суто особиста думкаКупила крем для перевірки. Особисто для мене консистенція трохи густа і важка. Думала використовувати на ніч, але не сподобався запах.
З упаковки запах дуже приємний, ягідний, трохи солодкувЧитати далі
Чудовий кремДійсно чудовий крем, у нього дуже приємний аромат грейпфрута - я очікувала, що він буде занадто легким через цитрусовий аромат, але він м'який, густий і насичений, чудово підходить для сухихЧитати далі
добреДуже приємна на дотик упаковка, цей крем зручно покласти в сумку. Крем добре зволожує, але має специфічний запах. Нагадує аптеку чи трави. Мені подобається аромат, але якщо вам він не подобаЧитати далі
Крем для рук, який хочеться з'їсти!Плюси:
Аромат настільки інтенсивний, що вам захочеться з'їсти манго 🥭.
Легка консистенція.
Після нанесення не залишає слизьких рук.
Розмір і форма упаковки дуже зручні для перенесення.
МінуЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу