Гарний кремАромат дуже приємний! Густий крем, швидко вбирається без сліду. На шкірі немає липкості і плівки. Упаковка гарна красива! Рекомендую собі і в подарунок
Гарний кремАромат дуже приємний! Густий крем, швидко вбирається без сліду. На шкірі немає липкості і плівки. Упаковка гарна красива! Рекомендую собі і в подарунок