Звичайний лосьйонЗвичайний лосьйон. Красива упаковка. Не можу сказати, що це дуже зволожує. Це більш простий варіант для тих, у кого не дуже сухі губи.
Масло для губЯ спробувала це масло для губ. це здорово Дуже зволожуючий, без запаху. Зволожені, красиві, блискучі губи, не сухі і не потріскані. Дуже рекомендую.
Звичайний лосьйонЗвичайний лосьйон. Красива упаковка. Не можу сказати, що це дуже зволожує. Це більш простий варіант для тих, у кого не дуже сухі губи.
Масло для губЯ спробувала це масло для губ. це здорово Дуже зволожуючий, без запаху. Зволожені, красиві, блискучі губи, не сухі і не потріскані. Дуже рекомендую.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу