Звичайний лосьйонЗвичайний лосьйон. Красива упаковка. Не можу сказати, що це дуже зволожує. Це більш простий варіант для тих, у кого не дуже сухі губи.
Масло для губЯ спробувала це масло для губ. це здорово Дуже зволожуючий, без запаху. Зволожені, красиві, блискучі губи, не сухі і не потріскані. Дуже рекомендую.
Хороший бальзамКористуюся вже місяць. Мені подобається, що він без запаху і смаку. Після нанесення тримається на губах 2 години. Додає губам блиск і зволожує їх, але довготривалого ефекту я не помітила. НаЧитати далі
Звичайний лосьйонЗвичайний лосьйон. Красива упаковка. Не можу сказати, що це дуже зволожує. Це більш простий варіант для тих, у кого не дуже сухі губи.