Гарний олівецьДуже приємна та стійка підводка для очей. Плоский профіль для мене новий, і довелося трохи звикнути, але загалом працює добре. Вона добре тримається на очах, навіть на ватерлінії. Це фото зрЧитати далі
Гарний олівецьДуже приємна та стійка підводка для очей. Плоский профіль для мене новий, і довелося трохи звикнути, але загалом працює добре. Вона добре тримається на очах, навіть на ватерлінії. Це фото зрЧитати далі