Моє відкриття та чисте задоволення від малюванняМене дратує туш, коли вона важка, і я відчуваю її на віях. Через це я часто відмовлялася від туші. Ця туш змінила мої вії! Можу чесно сказати, що це моє відкриття року. Вона непомітна на віяЧитати далі
Гарний олівецьДуже приємна та стійка підводка для очей. Плоский профіль для мене новий, і довелося трохи звикнути, але загалом працює добре. Вона добре тримається на очах, навіть на ватерлінії. Це фото зрЧитати далі
Дуже хороша тушДуже хороша туш! Формула легка і дуже зручна в носінні, не висипається, а щіточка дуже добре розділяє вії.
На жаль, туш не тримає вії підкрученими.
Один з найкращих!Улюблена туш! Крім того, що він добре наноситься і робить вії дуже виразними, його легко зняти теплою водою (на щастя для тих, хто, як і я, не любить терти очі подушечками для зняття макіяжуЧитати далі