Супер кремДуже гарна консистенція. Швидко вбирається і не залишає білого нальоту. Зволожує, але не жирний. Невеликої кількості крему вистачає на багато.
Це чудовоЦе одна з тих косметичних засобів, до яких хочеться повертатися знову і знову. Вона добре підходить моїй шкірі, тому я обов'язково куплю її ще раз.
Супер кремДуже гарна консистенція. Швидко вбирається і не залишає білого нальоту. Зволожує, але не жирний. Невеликої кількості крему вистачає на багато.
Це чудовоЦе одна з тих косметичних засобів, до яких хочеться повертатися знову і знову. Вона добре підходить моїй шкірі, тому я обов'язково куплю її ще раз.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу