Cudownie nawilża!Na razie to będzie moje drugie opakowanie i coś mi się wydaje, że nie ostatnie. Bardzo chwalę sobie ten toner, dobrze się go aplikuje i już po kilku pierwszych użyciach poczułam jego nawilżaCzytaj więcej
PolecamŚwietny tonik antyoksydacyjny do cery mieszanej i tłustej. Ma konsystencję gęstszą od wody, a w odczuciu przypomina tonik marki Haruharu. Przyjemnie nawilża, nie obciąża skóry i dobrze sprawCzytaj więcej
Pady biodance Pady są super! Bardzo dobrze nawilżają skórę. Ja mam cerę ze skłonnością do zapychania się ale mnie nie zapychają. Wygodne duże opakowanie z pęsetką w środku. Jedyne czego mi zabrakło to rozCzytaj więcej
Super Polecam, fajnie nawilża i po kilku dniach widać różnicę, ten kwas który jest w składzie idealnie nada się to skór tradzikowych, polecam serdecznie
NawilżanieSkóra twarzy stała się bardziej nawilżona, ale nie tłusta. Używam również serum z tej serii. Nie zauważyłam nadmiernego rozświetlenia skóry. Ogólnie polecam.
Cudownie nawilża!Na razie to będzie moje drugie opakowanie i coś mi się wydaje, że nie ostatnie. Bardzo chwalę sobie ten toner, dobrze się go aplikuje i już po kilku pierwszych użyciach poczułam jego nawilżaCzytaj więcej