Polecam!Bardzo fajne płatki – wygodne w użyciu i robią robotę. Skóra po nich jest gładsza i odświeżona, bez uczucia ściągnięcia.
Plus za to, że można je łatwo podzielić na mniejsze kawałki, więc są Czytaj więcej
WspaniałyOgromna butelka, tonik starcza na bardzo długo. Sprawia że cera jest jak mochi po użyciu, już po pierwszym razie! Wspaniale nawilża, pozostawia rozświetloną cenę, a pozatym ma przyjemny lekkCzytaj więcej
Najlepszy tonik na świecie!Musisz go mieć! Nie wiem jak nazwać jego super moc, ale po użyciu skóra jest miękka, odżywiona i wygładzona. Super sprawdza się rano, idealny pod makijaż. Już po pierwszym użyciu odczułam ulCzytaj więcej