Uwielbiam i chyba się uzależniłamTen toner jest wszystkim, czego potrzebuję, gdy tylko czuję napięcie na skórze, gdy się przesuszy. Stosuję toner rano i wieczorem, trzy dawki wklepuję w twarz. Jest leciutki, szybko się wchłCzytaj więcej
Pady biodance Pady są super! Bardzo dobrze nawilżają skórę. Ja mam cerę ze skłonnością do zapychania się ale mnie nie zapychają. Wygodne duże opakowanie z pęsetką w środku. Jedyne czego mi zabrakło to rozCzytaj więcej