Zwykły produktBardzo kiepsko wyciska produkt ze słoiczka, do twarzy można znaleźć produkt z lepszym składem ale do dekoltu czy ciała produkt jest dobry, szczególnie latem kiedy nie chce się używać kremu dCzytaj więcej
Moja ulubiona linia! Linia ze ślimakiem i jadem pszczoły to jedna z moich ulubionych linii od Benton. Tonik sprawdził się znakomicie. Mam wrażliwą i delikatną skórę dlatego świetnie się sprawdził.
MEGANie wyobrażam sobie już pielęgnacji bez niego. Konsystensja lekka, wodnista, ale jednak lekko żelowa (?). Używam również na pośladki i pomaga mi zwalczyć problem z wypryskami :)
Zwykły produktBardzo kiepsko wyciska produkt ze słoiczka, do twarzy można znaleźć produkt z lepszym składem ale do dekoltu czy ciała produkt jest dobry, szczególnie latem kiedy nie chce się używać kremu dCzytaj więcej
Moja ulubiona linia! Linia ze ślimakiem i jadem pszczoły to jedna z moich ulubionych linii od Benton. Tonik sprawdził się znakomicie. Mam wrażliwą i delikatną skórę dlatego świetnie się sprawdził.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.