Polecam!Bardzo fajne płatki – wygodne w użyciu i robią robotę. Skóra po nich jest gładsza i odświeżona, bez uczucia ściągnięcia.
Plus za to, że można je łatwo podzielić na mniejsze kawałki, więc są Czytaj więcej
Delikatne dla wrażliwej skóry Bardzo przyjemny toner, lubię go stosować jako pierwszy po oczyszczaniu twarzy, ma bardzo wodnistą i lekką konsystencję i jest świetną bazą, ktorą skóra przyjmuje jak gąbka. Lubię go szczegóCzytaj więcej
TonikŚwietny tonik, idealnie wpasował się w moją pielęgnację. Mam skórę niewrażliwą, skłonną do przetłuszczania się. Świetnie pomaga, wysusza stany zapalne.
Idealne, szybkie rozwiązanie do pielęgnacji skóry twarzyBardzo wygodne płatki z tonikiem – wystarczy przetrzeć nimi twarz po umyciu.
Płatek dobrze oczyszcza, a skóra staje się gładka i nawilżona.
W zestawie znajduje się pęseta, co jest wygodne i Czytaj więcej
Toner z kwasami aha7Bardzo fajna emulsja z kwasami złuszczającymi ,stosuję dwa razy w tygodniu i choć trudno w to uwierzyć mam buteleczkę już rok a zużyłam dopiero połowę ,nie podrażnia i robi to co ma robić
Niesamowity tonerNajlepszy BHA, jakiego kiedykolwiek używałam. Stosuję go na moją wrażliwą skórę 2 razy w tygodniu i następnego dnia pory są naprawdę czyste. To dobry sposób, żeby w końcu pozbyć się zaskórniCzytaj więcej
MEGANie wyobrażam sobie już pielęgnacji bez niego. Konsystensja lekka, wodnista, ale jednak lekko żelowa (?). Używam również na pośladki i pomaga mi zwalczyć problem z wypryskami :)
Bardzo fajne płatkiCiekawa forma nawilżenia skóry. Gdy nie chciało mi się nakładać kremu i czekać aż się wchłonie używałam tych płatków. I o dziwo, dają fajne odświeżenie i nawilżenie. Super poręczne i higieniCzytaj więcej
Dobry skład 🪴🍵Skład jest odpowiedni dla skóry tłustej i problematycznej. Używam go codziennie wieczorem. Bardzo podoba mi się również duża pojemność i szczelne zamknięcie pokrywki.
PolecamBardzo dobry produkt, ale ze względu na kwasy trzeba wprowadzać go do pielęgnacji stopniowo, aby uniknąć podrażnień itp.
Dobry na zmniejszenie ilości wysypek i zaczerwienień
Polecam!Bardzo fajne płatki – wygodne w użyciu i robią robotę. Skóra po nich jest gładsza i odświeżona, bez uczucia ściągnięcia.
Plus za to, że można je łatwo podzielić na mniejsze kawałki, więc są Czytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.