DobryPodoba mi ta migelka jeżeli dawać ją między serum a krem, ale zauważyłam kiedy daję na makijaż pierwszy 10 minut skura wygląda fajnie, później wysusza się.
Dobra mgiełka🥰Szukałam dla siebie toner w kształcie mgiełki żeby brać w podróż. Mój wybór wpadł na ten mist UIQ. Dobry rozpylacz, przyjemny zapach i szybko się wchłania. Otrzymałam dużo próbek i jestem baCzytaj więcej