❤️Jak zawsze powierzam swoją skórę tej firmie. bardzo komfortowe uczucie po nałożeniu toniku, przyjemny zapach, w połączeniu z kremem z tej samej serii mogę śmiało stwierdzić, że uzyskasz doskCzytaj więcej
🤍toner jest fajny, nie ma ostrego nieprzyjemnego zapachu, wydaje mi się znajomy, przypomina szampon dla dzieci z dzieciństwa, nawilża skórę i nadaje jej świeżość)