Dobry ale trochę lepki Tonik ma bardzo dobry skład, co jest ogromnym plusem. Ładny zapach i wodnista, ale jednak gęsta konsystencja. Mam skórę mieszaną i na mojej cerze jest on lepki i powoduje wyświecanie się cerCzytaj więcej
Dobry ale trochę lepki Tonik ma bardzo dobry skład, co jest ogromnym plusem. Ładny zapach i wodnista, ale jednak gęsta konsystencja. Mam skórę mieszaną i na mojej cerze jest on lepki i powoduje wyświecanie się cerCzytaj więcej