Najlepszy tonik na świecie!Musisz go mieć! Nie wiem jak nazwać jego super moc, ale po użyciu skóra jest miękka, odżywiona i wygładzona. Super sprawdza się rano, idealny pod makijaż. Już po pierwszym użyciu odczułam ulCzytaj więcej
Dobra mgiełka🥰Szukałam dla siebie toner w kształcie mgiełki żeby brać w podróż. Mój wybór wpadł na ten mist UIQ. Dobry rozpylacz, przyjemny zapach i szybko się wchłania. Otrzymałam dużo próbek i jestem baCzytaj więcej
Najlepszy tonik na świecie!Musisz go mieć! Nie wiem jak nazwać jego super moc, ale po użyciu skóra jest miękka, odżywiona i wygładzona. Super sprawdza się rano, idealny pod makijaż. Już po pierwszym użyciu odczułam ulCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.