Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.







Twoje fajne zdjęcia i wideo




Opinie – 5
Tonik i balsam są fantastyczne. Kupuję je regularnie. Wszystko jest super. Jestem szczególnie zadowolona z prezentów, które dołączyli do paczek.
Bardzo przyjemny tonik. Mam wrażliwą skórę z trądzikiem różowatym, a ten tonik łagodzi ją i ładnie nawilża.
Fajny toner dla skóry potrzebującej nawilżenia:) tekstura mlecznego koloru, płynna. Po aplikowaniu nie klei się
Tonik, który nie od razu przypadł mi do gustu, ale w którym później się zakochałam 🥰 do cery wrażliwej, odwodnionej, to 10 na 10, bardzo dobrze nawilża, wyrównuje koloryt, nadaje twarzy blasku, jestem Zamówiłem już dwa razy, lepszego jeszcze nie znalazłem
Świetnie, świetnie i jeszcze raz SUPER! Natychmiast nawilża, pozostawiając skórę gładką i zdrową. Zamawiam drugie opakowanie ❤️
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.