Rewelacja!! Jestem bardzo zadowolona z tych płatków!!! A jaki ciekawy kolor 🫣👌. Dla mnie ( mam skórą tłustą) i dla syna ( ma trądziki) jest rewelacyjnie!!! Polecam!!!
Dobra mgiełka🥰Szukałam dla siebie toner w kształcie mgiełki żeby brać w podróż. Mój wybór wpadł na ten mist UIQ. Dobry rozpylacz, przyjemny zapach i szybko się wchłania. Otrzymałam dużo próbek i jestem baCzytaj więcej
Rewelacja!! Jestem bardzo zadowolona z tych płatków!!! A jaki ciekawy kolor 🫣👌. Dla mnie ( mam skórą tłustą) i dla syna ( ma trądziki) jest rewelacyjnie!!! Polecam!!!