Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.







Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 26
Świetny dla mojej nadwrażliwej skóry. Nawilża i delikatnie pielęgnuje. Po oczyszczeniu, to drugi krok w mojej pielęgnacji. Moja twarz jest sucha, zniszczona i skłonna do trądziku, ale widzę pozytywne zmiany. To mój drugi zakup tego produktu. Polecam.
Ten tonik jest naprawdę świetny. Jest lekki, ma subtelny, przyjemny zapach i szybko się wchłania, więc nie muszę długo czekać, aby przejść do kolejnego kroku mojej pielęgnacji. Moja skóra jest po nim bardziej nawilżona, ukojona i bardzo komfortowa.
Naprawdę bardzo pomaga po czyszczeniu. W ogóle nie ciągnie.
Mam suchą skórę i wrażliwe oczy, więc brak pieczenia oczu jest dla mnie ulgą.
Zamówienie dotarło bardzo dobrze zapakowane, z próbkami i prezentami. To delikatny i przyjemny produkt, który bardzo dobrze się wchłania. Zapewnia nawilżenie i nie spowodował żadnych podrażnień.
Nawilża idealnie, nie potrzeba nawet kremu.
Tonik poleciła mi kosmetyczka. Byłam zaskoczona jego delikatnością. Trochę zaskoczyła mnie jego gęsta konsystencja (nie przypominająca wody, a raczej żelu, co jest nietypowe jak na tonik). Jednocześnie jest bardzo delikatny i ma dobry skład! Mam cerę mieszaną i po aplikacji czuję efekt zmiękczenia i ukojenia. Zobaczymy, jak długo wytrzyma, na razie używam go od tygodnia i jestem zadowolona.
Polecam wszystkim z wrażliwą skórą)
Bardzo wydajny i przyjemny. Zarówno ten jak i łagodzący są super. Naprawdę polecam.
Tonik ten wybrała mi dermatolog na lato. Jest lekki, o ledwo wyczuwalnym przyjemnym zapachu. Używam go od ponad 2 miesięcy, dwa razy dziennie, a w buteleczce zostało jeszcze ponad połowa. Bardzo mi się podoba, dobrze nawilża i koi skórę.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.