TonerToner przeszedł rebranding, na początku myślałam, że otrzymałam nie właściwy, ale sprawdziłam skład i wszystko się zgadza. Toner jest świetny, kupuję go z polecenia mojej kosmetolog
Mgiełka Bardzo przyjemna i delikatna. Fajna pod makijaż i do nocnej rutyny. Skóra po niej jest nawilżona i ukojona. Kupię ponownie. Duża zaleta, że produkt jest w formie mgiełki🥰
Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
NIESAMOWITY PRODUKT Ten toner jest cudowny!!! Moja skóra po nałożeniu jest wyraźnie bardziej nawilżona i gładka a po tygodniu zauważyłam że mam mniej wyprysków na twarzy, super!!
WspaniałyOgromna butelka, tonik starcza na bardzo długo. Sprawia że cera jest jak mochi po użyciu, już po pierwszym razie! Wspaniale nawilża, pozostawia rozświetloną cenę, a pozatym ma przyjemny lekkCzytaj więcej
KochammmZ tego co wiedziałam na tik toku i innych social mediach spodziewałam się, że nie będzie nic robił, ponieważ wiele osób mówi, że "jest jak woda". Według mnie tonik może I nie ma gęstej konsyCzytaj więcej
Pady biodance Pady są super! Bardzo dobrze nawilżają skórę. Ja mam cerę ze skłonnością do zapychania się ale mnie nie zapychają. Wygodne duże opakowanie z pęsetką w środku. Jedyne czego mi zabrakło to rozCzytaj więcej
Podoba mi się 👍Tonik poleciła mi kosmetyczka. Byłam zaskoczona jego delikatnością. Trochę zaskoczyła mnie jego gęsta konsystencja (nie przypominająca wody, a raczej żelu, co jest nietypowe jak na tonik). JCzytaj więcej
TonerToner przeszedł rebranding, na początku myślałam, że otrzymałam nie właściwy, ale sprawdziłam skład i wszystko się zgadza. Toner jest świetny, kupuję go z polecenia mojej kosmetolog
Mgiełka Bardzo przyjemna i delikatna. Fajna pod makijaż i do nocnej rutyny. Skóra po niej jest nawilżona i ukojona. Kupię ponownie. Duża zaleta, że produkt jest w formie mgiełki🥰
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.