Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 262
Nawilża, skóra po użyciu stała się promienna i zadbana. Polecam! Dostałam też maseczkę w prezencie 🥰
Niestety kosmetyk się u mnie nie sprawdził, zakupiłam zachęcona wieloma pozytywnymi ocenami, jednak moja cera jest wyjątkowo wrażliwa ;-( Zakupiłam także żel do twarzy, serum, mgiełkę do twarzy i krem z filtrem, żaden z kosmetyków się nie sprawdził.
Zdecydowanie mogę go polecić. Moja skóra jest po nim pięknie rozjaśniona i nawilżona. Używam go od kilku tygodni i nie mam żadnych negatywnych reakcji na jego działanie.
To bez przesady najlepszy tonik, jaki znam. To już mój czwarty słoiczek. "Uzależniłam" od niego moje przyjaciółki. Bardzo przyjemny, dobrze nawilża skórę, można go stosować nawet solo, jeśli jest lato. Świetnie sprawdza się pod retinolem, nie ma po nim łuszczenia i uczucia ściągnięcia. Nie powoduje wysypki, jest odpowiedni dla mojej wrażliwej skóry. Ma mleczną konsystencję. Nakładam go od razu na dłoń i pocieram twarz, dla większego napięcia lub jeśli bariera skórna jest uszkodzona – zwilżam waciki i nakładam na twarz jako maskę na 10-15 minut.
Moja skóra dosłownie go pije. Ma subtelny, przyjemny zapach, którego prawie nie czuć. Po użyciu skóra jest przyjemnie nawilżona i soczysta.
Ogromna butelka, tonik starcza na bardzo długo. Sprawia że cera jest jak mochi po użyciu, już po pierwszym razie! Wspaniale nawilża, pozostawia rozświetloną cenę, a pozatym ma przyjemny lekko cytrusowy zapach
Mam tłustą cerę i rozszerzone pory. Kiedy kupiłam ten produkt, myślałam, że poprawa będzie całkowitą zmianą w pielęgnacji. Zdecydowanie pomógł, ale potem wypróbowałam tonik. I to potwierdziło, że właśnie tego potrzebuję! Skóra nie jest lepka, ma mniejsze pory i jest widocznie gładsza. Uwielbiam go.
Opakowanie jest ogromne, starcza na długo. Używam go codziennie od pół roku, a nawet nie zużyłam połowy. Moja skóra go uwielbia, łatwo się wchłania i zmiękcza nawet bez kremu nawilżającego.
Ten tonik jest świetny i dosłownie stał się dla mnie wybawieniem w upalne letnie dni, kiedy nakładałam go na twarz kilka razy dziennie. Dobrze nawilża, ale nie obciąża skóry, jest bardzo delikatny nawet dla skóry z trądzikiem i wypryskami. W aktywnej fazie trądziku hormonalnego doskonale uspokajał skórę, a nawet zastąpił krem do twarzy. Czysty skład, duże opakowanie 👍
Приємна консистенція, гарно зволожує, великий об'єм!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.