Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.








Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 20
İlk kullanımdan itibaren etkisini mükemmel şekilde gösteriyor. Geç kullandığım maske cildimi mahvetti ancak bu pedler hemen işe yaradı.
Jestem bardzo zadowolona z płatków pod oczy, odświeżają i nadają oczom świeży wygląd. Stosuję je co najmniej 3-4 razy w tygodniu.
Bardzo dobre płatki tonizujące. Nawilżają po prostu niesamowicie. Kupuję je nie pierwszy raz i na pewno będę je kupować jeszcze nie raz. Dla mojej mieszanej i problematycznej skóry są w sam raz. Chcę również wyrazić wdzięczność sklepowi, to bardzo miłe, że dorzucają tyle fajnych prezentów.
Bardzo przyjemne płatki. Używam je żeby uspokoić stany zapalne zarówno hormonalne jak i pokarmowe. Jak w nazwie - kojące 🤎
Kupuję je cały czas, są świetne, gdy trzeba ukoić podrażnioną skórę. Nawilżają i świetnie sprawdzają się przed nałożeniem makijażu.
Używam ich jako maseczka, kiedy nie mam czasu i chęci chodzić z płachtą na twarzy, świetnie due sprawdzają, koją skórę, mi bardzo służą, polecam
Przyjemny, nie podrażnia skóry
Te płatki to zdecydowanie moje zbawienie. Mam skórę trądzikową i bardzo wrażliwą, która reaguje zaczerwienieniem, i właśnie wtedy sięgam po te płatki, które ją koją i pięknie nawilżają, podczas gdy czekam na efekty. Co najważniejsze, opakowanie jest dość duże i wystarcza na naprawdę długo.
Bardzo fajne podpaski. Używałam ich pierwszy raz. Przyjemne w dotyku, dobrze nasączone. Dają uczucie świeżości.
Kupiłam wczoraj :) Nie mogę jeszcze wyrobić sobie konkretnej opinii, ale podoba mi się :)
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.