Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 23
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
Jestem 50-letnim mężczyzną. Mam cerę mieszaną i od młodości mam duży problem z łojotokiem na twarzy z tendencja do stanów zapalnych a do tego cerę naczynkową (cyrk!). Kosmetyki z tej serii mają: wspaniały, delikatny, zapach, cudowne opakowania, świetną wydajność i co najwazniejsze rozwiazały problem wiecznie świecącego się czołai nosa! Jestem szczęśliwy i polecam.
Świetny tonik do cery matowej, używam go codziennie, a efekty są widoczne. Ma idealny zapach.
Kupiłam ten produkt już dwa razy, jest to bardzo dobry tonik, łagodzi skórę, pozostawia uczucie lekkości, ma bardzo przyjemny zapach... Stosuję go już prawie dwa lata, mam cerę tłustą ze skłonnością do trądziku, po Zaczęłam go stosować, skóra nie jest już tak tłusta, a w razie jakichkolwiek podrażnień bardzo szybko się uspokaja.. Polecam ten produkt, a szczególnie dziękuję ksisterom za sposób zapakowania produktów i to, jak szybko dotarły.
Tonik ma delikatny zapach Działa silnie nawilżająco, kojąco i delikatnie dla skóry twarzy. Oprócz tego stosuję też krem w żelu Frudia i od czasu do czasu tonik aha/bha. Przy regularnym stosowaniu i oczywiście podwójnym oczyszczeniu skóry, pory będą mniej widoczne.
Obecnie używam tego toniku do cery tłustej z rozszerzonymi porami. Tonik jest bardzo przyjemny, wodnisty. Skóra jest po nim napięta, a pory zwężone. Ale w ciągu dnia skóra nadal się tłuści. Toniku używam również z kremem z tej serii. Kupiłabym produkt ponownie, ale nie ze względu na obiecujące efekty.
Bardzo przyjemny tonik. Skóra po nim pozostaje miękka, ukojona i nawilżona. Świetny dla skóry tłustej i wrażliwej. Polecam.
Pachnie przyjemnie, jak cała linia winogronowa, szybko się wchłania, skóra jest po nim miękka, nie podrażnia.
Nie do końca jest dla mnie. Mam wrażenie, że nie spełnia u mnie swojej funkcji. Nie zauważyłam, żeby zwężał pory, ani zmniejszenia wydzielania sebum. Wręcz po jego zastosowaniu często mam wrażenie, że pojawiają się jakieś niedoskonałości. Ogólnie drugi raz bym go nie kupiła.
Tonik o przyjemnym zapachu i konsystencji, łatwo wydobywa się z butelki, moja wrażliwa, tłusta skóra bardzo go lubi. Na pewno kupię ponownie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.