Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 18
Używam toniku od około dwóch tygodni. Jestem z niego zadowolona. Moja skóra stała się zauważalnie piękniejsza. Mogę go polecić.
Polecam, efekty są widoczne może nie od razu ale po kilku tygodniach stasowania. Moje pory i małe blizny są mniej widoczne.
Faktycznie zwęża pory, a jednocześnie uczucie ściągnięcia nie jest bardzo silne, polecam
Ten tonik naprawdę robi różnicę. Zawsze miałam problemy z rozszerzonymi porami, zaskórnikami i wągrami. Od kiedy włączyłam go do swojej pielęgnacji, stan mojej skóry widocznie się poprawił.
Widoczne rezultaty już po kilku tygodniach! Naprawdę ściąga pory, używam go dwa razy dziennie, pięknie pachnie, za pierwszym razem trochę szczypało, ale przy dłuższym stosowaniu jest super, skóra jest pięknie świeża
Dobrze wstrząśnij przed użyciem. Moja skóra po jego użyciu jest piękna.
Toner ma prawie minutę. Pięknie rozświetla skórę i zwęża pory. Ma łagodny, przyjemny zapach i nie podrażnia wrażliwej skóry.
Na razie stosuję go dopiero kilka dni, ale już po kilku dniach widzę różnicę w stanie mojej skóry. Pięknie zwęża pory i je oczyszcza. Zadowolenie. 👌
Przyjemne serum o wodnistej konsystencji, łatwo się aplikuje, wystarczy niewielka ilość na jedno użycie, szybko się wchłania. Po jego użyciu skóra jest przyjemnie gładka, pory są mniejsze, a skóra wydziela mniej sebum. Serum pełni także funkcję delikatnego peelingu.
Kupiłam płyn do mycia twarzy, tonik i serum z tej serii. Tonik sam w sobie jest w porządku ale nie widzę dużej zmiany jeśli chodzi o zawężanie porów.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.