Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 23
Idealne na co dzień
Produkt jest bezzapachowy, delikatny dla skóry, o konsystencji niemal wodnistej. Po 2 tygodniach zauważyłam poprawę w postaci poprawy stanu mojego trądziku. Wygładził również drobne „kropki” na czole, ale nie zmniejszył aż tak bardzo porów. Poza tym jestem zadowolona z produktu.
Potwierdzam działanie złuszczające i przyjemnie lekko gęsta konsystencję, natomiast jeśli natomiast chodzi o nawilżenie, to bardziej mi leży Round Lab
Tworzy prawdziwą szklaną skórę, dobrze nawilża, idealnie wpisuje się w moją rutynę pielęgnacyjną. Polecam do skóry odwodnionej.
Zużyłam dwa opakowania, ale prawdopodobnie nie kupię go ponownie. Zimą całkiem dobrze mi służył… ale wraz z nadejściem wiosny zauważyłam, że moje pory zaczęły się rozszerzać, a gęsta konsystencja mi teraz nie odpowiada. Mam cerę mieszaną. Więc na zimę tak, ale wiosną i latem sięgnę po bardziej wodnisty, lżejszy tonik.
Cudowny toner, używam go na dzień, na bardzo fajna konsystencję, bardzo nawilża i daje mi duże glow. Super pod makijaż.
Miękka i nawilżona skóra! Dodatkowo, działa kojąco i nie podrażnia nawet wrażliwej skóry z trądzikiem. Świetna baza pod serum/krem. Utrzymuje się długo i naprawdę warto.
Bardzo dobrze ujednolica koloryt mojej skóry, szybko się wchłania i idealnie pasuje do mojej mieszanej cery. Kupiłam go z polecenia w internecie, żeby zminimalizować pory, ale nie zauważyłam takiego efektu. Tak czy inaczej, gorąco polecam!
Testowałam już toniki X marek takich jak Anua, Purito czy Numbuzin, ale spośród nich wszystkich to właśnie ten okazał się moim Świętym Graalem. Ma niesamowicie przyjemną konsystencję. Doskonale nawilża, delikatnie złuszcza i jest BEZPIECZNY dla skóry z tendencją do trądziku lub grzybicy. Idealna baza pod serum lub krem. 💚 Dla mnie ten tonik jest NAJWAŻNIEJSZY ze wszystkich toników, które do tej pory wypróbowałam, a kiedy myślę o tym małym opakowaniu, kupuję duże ✨
Odkryłam ten tonik przypadkiem, kierując się licznymi pozytywnymi opiniami. I słusznie 💫 To doskonały tonik, gęsty i absolutnie nawilżający. Przyjemnie się go używa, delikatnie rozjaśnia skórę, a przede wszystkim skutecznie zwęża pory. Efekt nieoczekiwany. Gorąco polecam 🖤
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.