Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 14
Świetny tonik antyoksydacyjny do cery mieszanej i tłustej. Ma konsystencję gęstszą od wody, a w odczuciu przypomina tonik marki Haruharu. Przyjemnie nawilża, nie obciąża skóry i dobrze sprawdza się w codziennej pielęgnacji.
Pozostawia skórę bardzo miękką i gładką, dzięki czemu jest świetnym wyborem dla skóry wrażliwej.
Toner jest fantastyczny, delikatny, niepodrażniający. Wspaniale się wchłaniają po nim inne produkty. Chcę więcej!
Tydzień temu kupiłam dwa toniki do skóry. Jestem zachwycona, zupełnie nie spodziewałam się takiego efektu. Są przyjemne w dotyku, bezzapachowe i nie kleją się. Polecam.
Toner ma gęstą i dosyć lepką konsystencję, przez co zostawia lekko lepką warstwę na twarzy, co mi nie przeszkadza. Dobrze nawilża skórę i jest delikatny. Świetnie przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji.
Świetny tonik nawilżający do skóry suchej i wrażliwej. Powstaje mniej wysypek, skóra jest po nich miękka i elastyczna. Nie ma specyficznego zapachu, konsystencja jest gęstsza niż kierowcy.
Doskonale nawilża. Przyjemna, miękka, aksamitna skóra. Mój ulubiony produkt. Kupiłem go ponownie dwa razy.
Zamawiałam już wielokrotnie, wypróbowałam kilka toników, ale zawsze do niego wracam. Miękka, nieklejąca konsystencja o aksamitnym wykończeniu, pięknie nawilża.
Cudownie odżywczy i nawilżający tonik z najwyższej klasy składnikami. Na pewno kupię ponownie.
Bardzo dobry produkt. Wydaje mi się, że swego czasu był viralem, ale dopiero się na niego skusiłam i nie żałuję. Tonik szybko się wchłania, odświeża skórę. Czuję, że moja twarz jest dobrze nawilżona. Poza tym estetyka firmy bardzo mi się podoba, nie jest to nic istotnego, ale wg mnie to plus. Myślę, że kiedyś kupię go ponownie :)
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.