Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 49
Przyzwoity produkt. Lekki, nawilżający. Używam go jako pierwszy krok w mojej pielęgnacji.
Delikatny, lekki tonik, który nawilża skórę – mój ulubiony pierwszy krok 🥰
10/10
Bardzo zadowolony 🥰
Świetny tonik, moja skóra wyglądała lepiej już po pierwszym użyciu!
Jeden z lepszych produktów 🫰🏼
Mleczko jest lepsze niż się spodziewałam. Zostawia skórę nawilżoną, napiętą i dodaje jej blasku - super jeśli chce się uzyskać koreański efekt Glass skin. Konsystencja jest bardzo wodnista, a przed użyciem trzeba wstrząsnąć produktem żeby połączyć składniki które się od siebie oddzielają. Zdecydowanie polecam ✨
Polecam ten toner - jest niezwykle kojący i idealnie uspokaja skórę przed nałożeniem serum. Wcześniej używałam Benton Aloe i dla mojej mocno wrażliwej skóry z przebarwieniami niestety się nie sprawdził (czułam lekkie podrażnienia po użyciu). Natomiast ten toner okazał się idealny - zero podrażnień, nawet zaczerwienienia na mojej twarzy zaczęły powoli znikać. Jestem bardzo zadowolona i na pewno kupię ten produkt ponownie (o ile nie znajdę czegoś wartego przetestowania albo nie dostanę testera od ksisters, który okaże się jeszcze lepszy ❤️). Warto wstrząsnąć przed użyciem, gdyż rozwarstwia się w butelce (jak widać na zdjęciu).
Świetnie rozjaśnia i nawilża twarz
Idealny na zimne dni. Jest lekki, ale wciąż bardzo dobrze nawilża. Dobrze sprawdza się pod makijażem i nadaje piękny, zdrowy blask. Gorąco polecam! (Mam cerę mieszaną)
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.