Bardzo dobre płatki Jestem bardzo zadowolona, mam cerę mieszaną ze skłonnością do poławiania się wyprysków. zaczęłam używać ich rano zamiast żelu do mycia twarzy i świetnie się sprawdzają do delikatnego oczyszcCzytaj więcej
MA:NYO — Bifida Biome Ampoule TonerMoja skóra bardzo polubiła ten toner. Świetnie odbudowuje barierę hydrolipidową, co jest kluczowe przy skłonności do przesuszeń. Ma bogatszą konsystencję niż zwykłe toniki, dzięki czemu natyCzytaj więcej
Polecam!Bardzo fajne płatki – wygodne w użyciu i robią robotę. Skóra po nich jest gładsza i odświeżona, bez uczucia ściągnięcia.
Plus za to, że można je łatwo podzielić na mniejsze kawałki, więc są Czytaj więcej
Toner z kwasami aha7Bardzo fajna emulsja z kwasami złuszczającymi ,stosuję dwa razy w tygodniu i choć trudno w to uwierzyć mam buteleczkę już rok a zużyłam dopiero połowę ,nie podrażnia i robi to co ma robić
Dobry skład 🪴🍵Skład jest odpowiedni dla skóry tłustej i problematycznej. Używam go codziennie wieczorem. Bardzo podoba mi się również duża pojemność i szczelne zamknięcie pokrywki.
Bardzo dobre płatki Jestem bardzo zadowolona, mam cerę mieszaną ze skłonnością do poławiania się wyprysków. zaczęłam używać ich rano zamiast żelu do mycia twarzy i świetnie się sprawdzają do delikatnego oczyszcCzytaj więcej