Podoba mi się 👍Tonik poleciła mi kosmetyczka. Byłam zaskoczona jego delikatnością. Trochę zaskoczyła mnie jego gęsta konsystencja (nie przypominająca wody, a raczej żelu, co jest nietypowe jak na tonik). JCzytaj więcej
Super Polecam, fajnie nawilża i po kilku dniach widać różnicę, ten kwas który jest w składzie idealnie nada się to skór tradzikowych, polecam serdecznie
Podoba mi się 👍Tonik poleciła mi kosmetyczka. Byłam zaskoczona jego delikatnością. Trochę zaskoczyła mnie jego gęsta konsystencja (nie przypominająca wody, a raczej żelu, co jest nietypowe jak na tonik). JCzytaj więcej
Super Polecam, fajnie nawilża i po kilku dniach widać różnicę, ten kwas który jest w składzie idealnie nada się to skór tradzikowych, polecam serdecznie
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.