Ulubiony toner!Właśnie kończę pierwsze opakowanie i już zamówiłam drugie. Tonik jest bardzo nawilżający, redukuje przebarwienia i zmniejsza widoczność porów.
Ulubiony toner!Właśnie kończę pierwsze opakowanie i już zamówiłam drugie. Tonik jest bardzo nawilżający, redukuje przebarwienia i zmniejsza widoczność porów.