Bardzo fajne płatkiSą to płatki, mocno nasaczone i zamkniete w tym zielonym pojemniku. Wydobywa sie je za pomoca takiej pinsety. Stosuję je raz w tygodniu, zamiast toniku. Super łagodzą zmiany. Mam cerę mieszaCzytaj więcej
NawilżanieSkóra twarzy stała się bardziej nawilżona, ale nie tłusta. Używam również serum z tej serii. Nie zauważyłam nadmiernego rozświetlenia skóry. Ogólnie polecam.
Bardzo fajne płatkiSą to płatki, mocno nasaczone i zamkniete w tym zielonym pojemniku. Wydobywa sie je za pomoca takiej pinsety. Stosuję je raz w tygodniu, zamiast toniku. Super łagodzą zmiany. Mam cerę mieszaCzytaj więcej
NawilżanieSkóra twarzy stała się bardziej nawilżona, ale nie tłusta. Używam również serum z tej serii. Nie zauważyłam nadmiernego rozświetlenia skóry. Ogólnie polecam.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.