TonerWszystko mi się w nim podoba
Konsystencja..nie jest zbyt wodnisty , wystarcza niewielka ilość do wklepania
Zapach subtelny cytrusowy takie lubię
Widoczne zmiany rozjaśniające
NawilżanieSkóra twarzy stała się bardziej nawilżona, ale nie tłusta. Używam również serum z tej serii. Nie zauważyłam nadmiernego rozświetlenia skóry. Ogólnie polecam.