Dobry ale trochę lepki Tonik ma bardzo dobry skład, co jest ogromnym plusem. Ładny zapach i wodnista, ale jednak gęsta konsystencja. Mam skórę mieszaną i na mojej cerze jest on lepki i powoduje wyświecanie się cerCzytaj więcej
SuperUżywam tego produktu od prawie trzech lat. To świetny produkt. Moja skóra jest nawilżona, elastyczna i promienna. Dobrze radzi sobie z zaczerwienieniami.
Dobry ale trochę lepki Tonik ma bardzo dobry skład, co jest ogromnym plusem. Ładny zapach i wodnista, ale jednak gęsta konsystencja. Mam skórę mieszaną i na mojej cerze jest on lepki i powoduje wyświecanie się cerCzytaj więcej
SuperUżywam tego produktu od prawie trzech lat. To świetny produkt. Moja skóra jest nawilżona, elastyczna i promienna. Dobrze radzi sobie z zaczerwienieniami.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.