PolecamToner ten świetnie się sprawdza jako uzupełnienie do codziennej pielęgnacji. Ma bardzo przyjemny zapach. Szybko się wchłania i pozostawia wrażenie odświeżonej skóry na dłuższy czas. Mam 27 lCzytaj więcej
Zwykły produktBardzo kiepsko wyciska produkt ze słoiczka, do twarzy można znaleźć produkt z lepszym składem ale do dekoltu czy ciała produkt jest dobry, szczególnie latem kiedy nie chce się używać kremu dCzytaj więcej
PolecamToner ten świetnie się sprawdza jako uzupełnienie do codziennej pielęgnacji. Ma bardzo przyjemny zapach. Szybko się wchłania i pozostawia wrażenie odświeżonej skóry na dłuższy czas. Mam 27 lCzytaj więcej