Bardzo dobry produktStosuję kilka tygodni. Ma dość wodnistą konsystencję, ale dobrze się nakłada, nie pozostawia nieprzyjemnego nalotu, jest wydajny i szybko się wchłania. Po użyciu skóra jest widocznie świetliCzytaj więcej
NIESAMOWITY PRODUKT Ten toner jest cudowny!!! Moja skóra po nałożeniu jest wyraźnie bardziej nawilżona i gładka a po tygodniu zauważyłam że mam mniej wyprysków na twarzy, super!!
Bardzo dobry produktStosuję kilka tygodni. Ma dość wodnistą konsystencję, ale dobrze się nakłada, nie pozostawia nieprzyjemnego nalotu, jest wydajny i szybko się wchłania. Po użyciu skóra jest widocznie świetliCzytaj więcej
NIESAMOWITY PRODUKT Ten toner jest cudowny!!! Moja skóra po nałożeniu jest wyraźnie bardziej nawilżona i gładka a po tygodniu zauważyłam że mam mniej wyprysków na twarzy, super!!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.