Pomocny w walce z trądzikiemKonsystencja jest bardzo lekka i wodnista. Tonik jest delikatny dla skóry, pomógł w zminimalizowaniu trądziku nie uczulając przy tym, ani nie przesuszając cery.
TonikBardzo dobry tonik! Świetnie nawilża i odświeża skórę, nie powoduje podrażnień ani uczucia ściągnięcia. Po regularnym stosowaniu cera jest bardziej miękka, gładka i wygląda zdrowiej. DodatkoCzytaj więcej
WspaniałyOgromna butelka, tonik starcza na bardzo długo. Sprawia że cera jest jak mochi po użyciu, już po pierwszym razie! Wspaniale nawilża, pozostawia rozświetloną cenę, a pozatym ma przyjemny lekkCzytaj więcej
Moja ulubiona linia! Linia ze ślimakiem i jadem pszczoły to jedna z moich ulubionych linii od Benton. Tonik sprawdził się znakomicie. Mam wrażliwą i delikatną skórę dlatego świetnie się sprawdził.
Super tonerDługo szukałam dobrego nawilżającego toneru i właśnie ten mnie zachwycił swoim czystym składem więc postanowiłam go wypróbować
Doskonale sprawdza się na skórzę, najlepiej go używać na mokreCzytaj więcej
MEGANie wyobrażam sobie już pielęgnacji bez niego. Konsystensja lekka, wodnista, ale jednak lekko żelowa (?). Używam również na pośladki i pomaga mi zwalczyć problem z wypryskami :)
🤍toner jest fajny, nie ma ostrego nieprzyjemnego zapachu, wydaje mi się znajomy, przypomina szampon dla dzieci z dzieciństwa, nawilża skórę i nadaje jej świeżość)
Pomocny w walce z trądzikiemKonsystencja jest bardzo lekka i wodnista. Tonik jest delikatny dla skóry, pomógł w zminimalizowaniu trądziku nie uczulając przy tym, ani nie przesuszając cery.
TonikBardzo dobry tonik! Świetnie nawilża i odświeża skórę, nie powoduje podrażnień ani uczucia ściągnięcia. Po regularnym stosowaniu cera jest bardziej miękka, gładka i wygląda zdrowiej. DodatkoCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.