Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 20
Tonik ma wodnistą konsystencję, która szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy na twarzy. Nie jest zły, ale miałam lepsze toniki.
Linia ze ślimakiem i jadem pszczoły to jedna z moich ulubionych linii od Benton. Tonik sprawdził się znakomicie. Mam wrażliwą i delikatną skórę dlatego świetnie się sprawdził.
Dostałam od niego darmowy zestaw próbek. Od razu trafił na moją listę życzeń. To świetny wybór dla skóry trądzikowej.
Tonik rewelacyjne uspokaja trądzikową skórę łagodzi zaczerwienienia Po dłuższym stosowaniu widać rozjaśnia buzia😍🥰🥰❣️
Świetny tonik, przyspiesza gojenie i działa przeciwzapalnie , łagodzi i nawilża. Wodnisty , ładnie się wchłania nie tworzy kleistej warstwy co jest ważne dla mieszanych i tłustych skór.
Uwielbiam go! Minus- niewygodne opakowanie, lepsza byłaby pompka, bo rozlewam ;) skóra jest ukojona, napięta od razu po aplikacji i efekt się utrzymuje nawet bez dodatkowego kremu. Nie uczulił mnie ❤️ i złagodził zmiany po alergii. Konsystencja wodnista- wystarczy oblać twarz i lekko wklepać ;)
Bardzo dobry tonik piękne wyrównuje kolor skóry nawilża rewelacja jest ❣️
Mam skórę mieszana i wrażliwą, a ten tonik świetnie uspokaja i matuje moją twarz. Używam po nim również esensji z tej samej serii.
Bardzo dobry tonik do codziennej pielęgnacji. Świetnie nawilża, koi skórę i pomaga w regeneracji. Po regularnym stosowaniu skóra jest bardziej gładka, spokojna i wygląda zdrowiej. Nie powoduje podrażnień i dobrze sprawdza się przy cerze problematycznej.
Kupuję go wielokrotnie, podoba mi się jego wodnista konsystencja, która może nie każdemu odpowiadać, ale dla mnie jest świetny. Bardzo przyjemny nawet dla mojej wrażliwej skóry, używam go codziennie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.