Moja ulubiona linia! Linia ze ślimakiem i jadem pszczoły to jedna z moich ulubionych linii od Benton. Tonik sprawdził się znakomicie. Mam wrażliwą i delikatną skórę dlatego świetnie się sprawdził.
Niesamowity tonerNajlepszy BHA, jakiego kiedykolwiek używałam. Stosuję go na moją wrażliwą skórę 2 razy w tygodniu i następnego dnia pory są naprawdę czyste. To dobry sposób, żeby w końcu pozbyć się zaskórniCzytaj więcej
Dobre na uspokojenieDostałam ten produkt w prezencie w postaci próbki i bardzo mi się spodobał. Szczególnie w dni, kiedy stosuję retinol, a nawet w formie toniku, pomógł mi ukoić skórę i nawilżyć ją w porównywaCzytaj więcej
Idealne opatulenie skóryUżywam ten produkt od 8 miesięcy i uważam, że jest idealny dla mojej suchej, wrażliwej i dość problematycznej skóry. Jest świetnym dodatkiem do mojej wieczornej pielęgnacji. Czuję, że moja tCzytaj więcej
Moja ulubiona linia! Linia ze ślimakiem i jadem pszczoły to jedna z moich ulubionych linii od Benton. Tonik sprawdził się znakomicie. Mam wrażliwą i delikatną skórę dlatego świetnie się sprawdził.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.