Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 27
Moja skóra go uwielbia. Jest bardzo dobrze tolerowany. Może trochę drogi, ale okej.
To teraz jest mój ulubiony toner do twarzy, mam skórę mieszaną i wrażliwą, miałam zaczerwienienia na skórze i po tym jak zaczęłam stosować ten produkt wszystko zniknęło, bardzo dobrze nawilża i naprawdę chroni barier skóry , jestem bardzo zadowolona, poleczam ten produkt🥰
Uwielbiam ten toner, daje skórze miękkość i ukojenie, mam wrażliwą skórę suchą, która reaguje czerwienią na wszystko, co się da. Ten toner ją wycisza. Wolę go jednak używać jako drugi, po bardziej wodnisty lub po mgiełce, na wilgotną twarz, ze względu na jego mleczną, ale delikatną konsystencję.
Kupiłam go zachęcona pozytywnymi recenzjami, ale sama nie mogę powiedzieć, że jest naprawdę świetny. Po nałożeniu jest bardzo lepki i powoli się wchłania. Stosowałam go również na szyję i ramiona, ale uczucie lepkości było nieprzyjemne. Dodatkowo przy skórze mieszanej lub normalnej mleczko mocno osadza się na powierzchni i rozszerza pory. Myślę, że to również przez powolne wchłanianie. Zdecydowanie bardziej nadaje się do bardzo suchej skóry. Nie kupię go ponownie.
Bardzo nawilżający tonik do twarzy. Używam go każdego wieczoru, aby odżywić i ukoić skórę. Używam go bez wacika, nakładam dłońmi i wmasowuję w skórę. Na pewno kupię więcej.
Mój ulubiony mleczny tonik. Niezbędnik dla ściągniętej, wrażliwej cery - takiej jak moja. polecam w szczególności osobom z zaburzoną BHL - przynosi cudowne ukojenie. Już nie wyobrażam sobie bez niego pielęgnacji ❤️
Mam suchą skórę, a ten tonik jest na niej niesamowicie przyjemny. Zaraz po aplikacji daje mojej skórze uczucie ukojenia i komfortu. Używam go zarówno rano, jak i wieczorem i zawsze jestem zachwycona jego przyjemną konsystencją. Moja skóra jest natychmiast nawilżona, wygląda na świeższą i bardziej odżywioną. Kupiłam tonik dopiero kilka tygodni temu, ale tak bardzo go polubiłam, że zużyłam już prawie połowę butelki. To zdecydowanie strzał w dziesiątkę dla mojej suchej skóry! ...
Kupuję już drugi raz ten tonik i jestem zachwycona, czasem dla mojej skóry wystarczy sam tonik z rana, by skóra się czuła maksymalnie nawilżona i pełna super glow✨
Jeden z najlepszych tonerów, jakie miałam 🥹✨ Ma mleczną, bardzo przyjemną konsystencję i świetnie koi skórę. Po użyciu twarz jest nawilżona, miękka i wygląda zdrowo, bez lepkości. Idealnie sprawdza się przy suchej i wrażliwej cerze, szczególnie gdy skóra jest podrażniona lub osłabiona. Bardzo dobrze wzmacnia barierę hydrolipidową i daje efekt takiej „komfortowej” skóry 💕
Idealnie nadaje się do suchej skóry, nadaje jej blasku i zdrowego wyglądu, stanowi dobrą bazę pod makijaż🌸
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.