Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 5
To moja trzecia butelka i używam jej codziennie rano i wieczorem. Formuła jest idealna, skóra czuje się po niej cudownie i idealnie wpasowuje się w moją rutynę pielęgnacyjną. Świetnie sprawdza się również pod makijażem, nie powodując żadnych problemów. Mimo że moja skóra jest bardzo wrażliwa i skłonna do alergii, nie zaobserwowałam żadnych reakcji alergicznych. Wystarczy spojrzeć na skład – ten tonik jest pełen dobroczynnych, przyjaznych dla skóry składników. Jedynym potencjalnym minusem jest delikatny zapach, który może niektórych podrażniać, ale dla mnie jest w 100/10.
Dla mnie jeden z najlepszych toników. Po raz pierwszy wszystkie produkty z tej serii otrzymałam od pewnej panny młodej z Kanady. Wszystkie tak dobrze pasowały do mojej skóry, że po prostu stworzyłam na ich podstawie swoją poranną rutynę. Zaczynam od toniku, potem serum, fluidu i na końcu kremu z tej serii. Mam dość suchą i wrażliwą skórę.
Tonik jest rewelacyjny, moja skóra go potrzebuje, dobrze się wchłania i od razu mogę nakładać kolejne produkty. Peptydy są niezbędne, aby skóra lepiej wchłonęła np. hialuron czy kolagen. Kupiłem już dla znajomego. Wygląda ekskluzywnie. polecam
Tonik jest świetny. Jestem z niego bardzo zadowolony. Jest przyjemny dla skóry, pięknie się wchłania.
Tonik jest bardzo dobry, dość płynny i może wolałabym inne dozowanie niż pompka, ale opakowanie i tak jest za drogie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.