Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.

Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 8
Dla mnie jest super nawilżający, skóra jest wygładzona, a oczy w ogóle nie pieką
Tonik jest bardzo przyjemny dla skóry, nie jest mocno perfumowany, dobrze przygotowuje skórę do aplikacji innych produktów. Ujednolica koloryt skóry, a w połączeniu z serum i kremem sprawdza się świetnie! Polecam wypróbować!
Stosunek ceny do jakości jest dobry. Nadal go testuję, ale jeśli masz świeże blizny na twarzy, może trochę szczypać.
Bardzo przyjemny tonik, nawet po nałożeniu większej ilości wchłania się bardzo szybko. Nie pozostawia na skórze filmu i doskonale przygotowuje ją do kolejnych kosmetyków.
Uważam, że jest zbyt wodnisty, trudno się go aplikuje i ostatecznie zużywam więcej niż bym chciała. Poza tym jest przyjemny i spełnia swoje zadanie, ale prawdopodobnie nie kupię go ponownie. Ale warto spróbować.
Dobrze się wchłania i nawilża. Dla mnie jest ok.
Tonik wodnisty. Bardzo szybko się wchłania i nie zostawiala klejacej warstwy. Brak efektów dlatego nie kupię ponownie.
Toner dobrze się wchłania, nie klei się i Świetnie przygotowuje skórę pod dalszą pielęgnację. Po regularnym stosowaniu skóra wygląda na bardziej napiętą, promienną i mniej zmęczoną.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.