5/5Ідеально очищає шкіру, зменшує видимість пор і не подразнює прищі. Він дуже сильно піниться з очищувальним маслом. Його вистачає приблизно на 3-4 місяці при щоденному використанні вранці та Читати далі
Я рекомендую!!!Тонер справді чудовий. Рекомендую всім. Незалежно від типу кольору обличчя. У мене комбінований і схильний до висипань, якщо продукт викликає у мене алергію. Після цього зі мною не відбуваєтЧитати далі
Чудова маскаДуже рекомендую, у мене дуже чутлива шкіра, ця маска мене не дратувала, навпаки, завдяки їй шкіра стала більш світлою та гладкою. я рекомендую
5/5Ідеально очищає шкіру, зменшує видимість пор і не подразнює прищі. Він дуже сильно піниться з очищувальним маслом. Його вистачає приблизно на 3-4 місяці при щоденному використанні вранці та Читати далі