я рекомендуюСироватка має приємний запах і легко розподіляється по шкірі. Досить невеликої кількості. Прекрасно доповнює щоденний догляд. Мені 27 років, у мене проблемна шкіра (почервоніння, прищі, старЧитати далі
Крем хороший, але запах жахливийЗапах мені страшенно відразливий. Крем виконує свої функції. Він приємний, не липкий. Для мене запах нестерпний, ніби тухлий.
Хороша сироваткаДуже зручна упаковка.
Сироватка має легкий ягідний аромат. Не люблю аромати в косметиці, але звикла і мене це не дратує.
Сироватка добре зволожує, її приємно наносити на обличчя. Я помітила,Читати далі
я рекомендуюСироватка має приємний запах і легко розподіляється по шкірі. Досить невеликої кількості. Прекрасно доповнює щоденний догляд. Мені 27 років, у мене проблемна шкіра (почервоніння, прищі, старЧитати далі