Крем гельПишу відгук від отриманого пробника Це гельова текстура, дуже жирна, ніжно блакитна, без запаху. При нанесенні мені не сподобалося, але коли він увібрався або підсох, то шкіра стала приємна Читати далі
Крем, який я шукала.У мене жирна шкіра, і я зазвичай не люблю креми, але цей – незамінний. Я в захваті від цього продукту; замовляю його вже вдруге. Крем справді виправдовує свою назву – він не збирається в груЧитати далі
Рекомендую сироватку, у поєднанні з кремом з цієї серії це диво.У мене жирна шкіра, на якій часто з'являються дрібні прищики, які важко видавити. Ця сироватка запобігає себореї та значно заспокоює запалення. Вона легка та швидко вбирається. Можна досягтиЧитати далі
ТонерЯ наношу кілька шарів і даю йому висохнути. Завдяки своїй водянистій консистенції він легко вбирається і не залишає липкого сліду на шкірі. Має дуже приємний аромат і ефект, підходить як дляЧитати далі
Дуже приємні пластівціВони чудово підходять для шкіри, схильної до акне, подразнення та почервоніння.
Вони дуже ніжні та добре зволожують. Рекомендую їх :)
ДивоКрем фантастичний; це моя друга пляшечка. Крем легкий, легко вбирається і також ідеально підходить під макіяж. Він чудово поєднується з рештою мого догляду за шкірою.
Крем гельПишу відгук від отриманого пробника Це гельова текстура, дуже жирна, ніжно блакитна, без запаху. При нанесенні мені не сподобалося, але коли він увібрався або підсох, то шкіра стала приємна Читати далі