гараздКористувався приблизно 4-5 місяців. в комплекті із сироваткою тієї ж марки. Я залишилася дуже задоволена, шкіра вже не жирна, трохи гладенька, але зволожилася. Відчуття стягнутості після тонЧитати далі
гараздКористувався приблизно 4-5 місяців. в комплекті із сироваткою тієї ж марки. Я залишилася дуже задоволена, шкіра вже не жирна, трохи гладенька, але зволожилася. Відчуття стягнутості після тонЧитати далі